PCOK Intranet:
Raad v. Beheer | Directies | Personeel | GMR

Denk woensdag 15 april as. mee over de toekomst van christelijk geďnspireerd onderwijs in Katwijk

11 maart 2015
Draagt u onze scholen en het christelijk geďnspireerd onderwijs in Katwijk een warm hart toe? Doe dan mee aan een ‘rond-de-tafel’-bijeenkomst waarin de bouwstenen voor het nieuwe strategisch beleidsplan van ons bestuur, de stichting PCOK, worden aangedragen.
Deze bijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 15 april, van 16.00 tot circa 21.00 uur, in kerkelijk centrum Het Anker. Ouders die deel uitmaken van de (G)MR, leerkrachten, IB’ers, directie- en bestuursleden gaan op een ongedwongen manier met elkaar in gesprek over belangrijke thema’s. Er wordt voor een hapje eten gezorgd.
Mocht u ook belangstelling hebben om deel te nemen, dan kunt u zich opgeven via info@stichtingpcok.nl. Er is ruimte voor 15 - 20 ouders, de volgorde van binnenkomst van inschrijving is bepalend voor de deelname.
Meer informatie vindt u in de uitnodiging op deze website.
 
PrintPagina printen
Vertel een vriendDoorsturen
Deel deze pagina:

Actueel

14 MARDit E-zine (elektronisch magazine) zal 4 á 5 keer per jaar op de website van de Stichting PROHLES...
01 FEBDe PO-Raad verkondigt deze boodschap vandaag, 30 januari 2018, in het Algemeen Dagblad en diverse...
30 OCTHet onderzoek naar de fusie van de twee grote christelijke basisschoolbesturen in Katwijk is...
Bekijk al het nieuws