PCOK Intranet:
Raad v. Beheer | Directies | Personeel | GMR

Denk woensdag 15 april as. mee over de toekomst van christelijk geďnspireerd onderwijs in Katwijk

11 maart 2015
Draagt u onze scholen en het christelijk geďnspireerd onderwijs in Katwijk een warm hart toe?
Doe dan mee aan een ‘rond-de-tafel’-bijeenkomst waarin de bouwstenen voor het nieuwe strategisch beleidsplan van ons bestuur, de stichting PCOK, worden aangedragen.
Deze bijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 15 april, van 16.00 tot circa 21.00 uur, in kerkelijk centrum Het Anker. Ouders die deel uitmaken van de (G)MR, leerkrachten, IB’ers, directie- en bestuursleden gaan op een ongedwongen manier met elkaar in gesprek over belangrijke thema’s. Er wordt voor een hapje eten gezorgd.
Mocht u ook belangstelling hebben om deel te nemen, dan kunt u zich opgeven via info@stichtingpcok.nl. Er is ruimte voor 15 - 20 ouders, de volgorde van binnenkomst van inschrijving is bepalend voor de deelname.
Meer informatie vindt u in de uitnodiging op deze website.
 
PrintPagina printen
Vertel een vriendDoorsturen
Deel deze pagina:

Actueel

21 JUNHet jaarverslag en de jaarrekening over 2016 is zowel door de Raad van beheer als de externe...
16 JUNDe stuurgroep is op woensdag 7 juni jl. bijeen geweest. Tijdens deze bijeenkomst heeft de...
Bekijk al het nieuws